Teknik Destek 116 Bin KM'de Giulietta Motor Gürültüsü

• Konbuyu başlatan kalamarx
  • Başlangıç tarihi
K

kalamarx

Üye
Selamlar, 2011 model Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170 hp sahibiyim. 116.000 km'de olan aracımda yakın zamanda endişe verici bir durum baş gösterdi. Sefer halindeyken, özellikle sağa dönerken sanki kayışın bir yere sürtmesi gibi, iki metalin birbirine sürtmesi gibi sesler duymaya başladım. İlk başta önemsiz bir şey zannettim ama ses gitgide rahatsız edici bir hal aldı. Araç henüz bu kadar kilometrede böyle bir ses çıkarmamalı diye düşünüyorum. Aynı modeli kullanan ya da bu sorunu daha önceden yaşamış arkadaşlar var mı? Her türlü görüşe ve öneriye açığım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, aracınızın motorunda mekanik bir ses olabilir, öncelikle bir uzmana göstermenizde fayda var. Metal sürtmesi gibi bir ses dikkate alınmalı, ileride daha büyük sorunlar çıkabilir. Servise gitmek en doğrusu olacaktır. Umarım sorununuz çabucak çözülür. 🚗

Metal sürtmesi gibi bir ses kesinlikle ciddiye alınmalı, motorunuzda mekanik bir sorun olabilir. Uzman birine gösterip detaylı bir kontrol yaptırmanız en doğrusu olacaktır. Sorununuzu hızlıca çözebilmeniz dileğiyle! 🛠️

Metal sürtmesi gibi bir ses kesinlikle ciddiye alınmalı, motorunuzda mekanik bir sorun olabilir. Uzman birine gösterip detaylı bir kontrol yaptırmanız en doğrusu olacaktır. Sorununuzu hızlıca çözebilmeniz dileğiyle! 🛠️

Geri