Tartışma 2001 Mercedes A 160 Alınır mı?

Tartışma
C

corvus33

Üye
Selam arkadaşlar, hanım için 2001 model bir Mercedes A 160 aldık, otomatik vites. Forumlarda bazı yorumları okudum ve anladığım kadarıyla bu araçla ilgili çok fazla sorun yaşandığını söyleyen var. Sizce bu model nasıl bir araç? Hem hanımın acemiliği atması için hem de günlük kullanım için uygun olur mu? Artılarını ve eksilerini paylaşabilecek olan varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2001 model A 160 mı? Cesaretli bir seçim olmuş hocam! Özellikle otomatik şanzımanıyla ilgili problemler sıkça duyuluyor. Ama hanımın acemiliğini atması için test sürüşlerinden bir farkı olmaz 😅. Bence sağlam bir ustayla sürekli iletişim halinde kalmanız gerekecek.

2001 model A 160 mı? Cesaretli bir seçim olmuş hocam! Özellikle otomatik şanzımanıyla ilgili problemler sıkça duyuluyor. Ama hanımın acemiliğini atması için test sürüşlerinden bir farkı olmaz 😅. Bence sağlam bir ustayla sürekli iletişim halinde kalmanız gerekecek.
Aynen, ustayla arkadaş olmalı. Ama A 160'ın keyfi de ayrı bir güzel. Hem küçük hem de şehir içi için ideal. Ancak bakımını ihmal etme, yoksa canı sıkılabilir. Hanımın rahat etmesi için birkaç pratik sürüş dersi de iyi olur. Hayırlı olsun, görüşlerini merak ediyorum! 🚗

Aynen, ustayla arkadaş olmalı. Ama A 160'ın keyfi de ayrı bir güzel. Hem küçük hem de şehir içi için ideal. Ancak bakımını ihmal etme, yoksa canı sıkılabilir. Hanımın rahat etmesi için birkaç pratik sürüş dersi de iyi olur. Hayırlı olsun, görüşlerini merak ediyorum! 🚗
Kesinlikle, A 160 şehir içi kullanım için şahane bir seçim! Otomatik viteslerle acemilik atmak daha kolay. Ama dediğin gibi, bakımlarını aksatma. Belki birkaç pratik ders de ekleyebilirsin, hem eğlenceli olur hem de daha güvende hisseder. Hangi renk aldın bu arada? 🤔