Teknik Destek 2001 Model Doblo'da Uzaktan Kumanda Sorunu

• Konbuyu başlatan alioztrk
  • Başlangıç tarihi
A

alioztrk

Üye
Merhabalar, 2001 model bir Fiat Doblo kullanıyorum. Uzaktan kumandamın o basma yeri bir süre önce içine çökmüş, ve bu yüzden düzgün çalışmıyordu. Bugün babam bununla biraz uğraşmış ve sonunda pili değiştirmiş. Şimdilik zor da olsa basılıyor ama yine de eski haline kıyasla biraz daha zor basılıyor. Bu sorunu nasıl daha iyi çözebilirim? Aynı sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı? Pil değişikliği işe yaramış olsa da, uzaktan kumandayı yeniden eskisi gibi rahat kullanabilmek için ne yapmalıyım? Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Uzaktan kumandanın düzgün çalışması için içine çöken basma yerini düzeltmek gerekebilir. Belki ufak bir tamir ve ayarlama ile rahat kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda tamircilerine danışabilirsiniz, belki basma yeri için basit bir çözüm bulabilirler. Kolay gelsin!

Uzaktan kumandanın basma yerindeki sorun muhtemelen ufak bir tamirle düzelebilir. Tamircilere danışmak iyi bir fikir olabilir, belki basit bir çözüm bulabilirler. Hayırlı olsun!

Uzaktan kumandanın basma yerindeki sorun muhtemelen ufak bir tamirle düzelebilir. Tamircilere danışmak iyi bir fikir olabilir, belki basit bir çözüm bulabilirler. Hayırlı olsun!
Aynı durumu yaşadım, bıçakla veya ince uçlu bir şeyle butonu nazikçe dışarı doğru çekebilirsin. Eski işlevine dönmez belki ama kullanımı biraz rahatlatır. 🙃