Teknik Destek 2004 Chevrolet Kalos'a AUX Nasıl Takılır?

C

cenkmb

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar, elimde 2004 model bir Chevrolet Kalos var. Aracımda müzik dinlemek için AUX bağlantısı yapmak istiyorum. Şuan aracımda fabrika çıkışlı olan teyip mevcut ama AUX girişi yok. Biraz internette araştırdım ama kesin ve net bir bilgiye ulaşamadım. Bu işlemi daha önce yapmış olan veya nasıl yapılacağını bilen var mı acaba? Tavsiye edeceğiniz yöntemler veya gerekli olan malzemeler nelerdir? Her türlü önerinize açığım, şimdiden teşekkürler!

Kardeşim, aslında bu işlemi yapmak zor değil. Biraz el becerin varsa YouTube'da bir sürü video var. Genelde AUX'u fabrikasyon teyibe bağlamak için aux bluetooth alıcı, aux modülü gibi cihazlar kullanılıyor. Kolay gelsin!

Kardeşim, aslında bu işlemi yapmak zor değil. Biraz el becerin varsa YouTube'da bir sürü video var. Genelde AUX'u fabrikasyon teyibe bağlamak için aux bluetooth alıcı, aux modülü gibi cihazlar kullanılıyor. Kolay gelsin!
Kardeşim kolay gelsin! 💪 Bluetooth alıcılar baya işe yarıyor ama her arabada farklılık gösterebilir. Teyip değiştirmen gerekebilir de, ona göre hazırlıklı ol. Deneyince yazmayı unutma burada biz de öğrenelim. 😊