Soru 2005 Doblo ve Osram Ampüller: Tüvtürk ve Performans

• Konbuyu başlatan Seikologi
  • Başlangıç tarihi
Soru
S

Seikologi

Üye
Merhaba arkadaşlar, 2005 model 1.3 multijet Doblo kullanıcısıyım. Son zamanlarda araçlarda beyaz ampüllerin kullanımının arttığını fark ettim ve bu konuda bir değişiklik yapmak istiyorum. Özellikle Osram markası altında birkaç model karşıma çıktı: OSRAM GECE KESICI 200 H7, OSRAM GECE KIRICI LAZER H7 ve OSRAM GECE KIRICI GÜMÜŞ H7. Bu modeller hakkında bilgi toplamak istiyorum. Sizce bu ampüller normal sarı ampüllere göre daha mı iyi? Kullananlar arasında memnuniyet durumu nedir? Özellikle Tüvtürk muayenesinde bir sorun teşkil eder mi ya da performans olarak fark yaratır mı? Ampüller hakkında tecrübesi veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Selam dostum, Osram'ın gece kesici serisi gece sürüşlerinde baya iyi performans veriyor, gözle görülür bir fark var. Tüvtürk'te de sorun yaşamadım şimdiye kadar, sıkıntısız geçtim. Ama en iyi deneyimi almak için doğru montaj önemli. Àsiye bir şeyi unutmadan far ayarlarını da yaptır derim. 😊

Selam dostum, Osram'ın gece kesici serisi gece sürüşlerinde baya iyi performans veriyor, gözle görülür bir fark var. Tüvtürk'te de sorun yaşamadım şimdiye kadar, sıkıntısız geçtim. Ama en iyi deneyimi almak için doğru montaj önemli. Àsiye bir şeyi unutmadan far ayarlarını da yaptır derim. 😊
Merhaba, ben OSRAM GECE KESİCİ LAZER H7 modelini kullanıyorum ve gerçekten gece sürüşündeki görsellik farkı bariz. Tüvtürk'ten geçişimde de hiçbir sorun yaşamadım. Far ayarlarını düzgün yaptır, keyfini çıkar! 🌟

Merhaba, ben OSRAM GECE KESİCİ LAZER H7 modelini kullanıyorum ve gerçekten gece sürüşündeki görsellik farkı bariz. Tüvtürk'ten geçişimde de hiçbir sorun yaşamadım. Far ayarlarını düzgün yaptır, keyfini çıkar! 🌟
Osram ampüller kesinlikle sarı olanlardan bir adım önde. Işık kalitesi ve görünürlük konusunda büyük fark var. Ama dikkat et, fazla parlak olunca karşıdan gelenler için sorun yaratabilir. Tüvtürk'te de sıkıntı yok, ama far ayarını unutmamak lazım. Yani, öncelik güvenlik 😉

Geri