Soru 2014 Jetta'ya Geniş Ekran ve Kameralar Takılacak

Soru
M

MuQTaR

Üye
Selamlar. 2014 eski kasa 1.6 TDI DSG Jetta kullanıcısıyım. Başlıkta da belirttiğim gibi küçük teyp çıkarılıp yerine büyük ekranlı navigasyon ve bluetooth destekli bir sistem taktırmak istiyorum. Ayrıca ön ve arka kamera ekletmek istiyorum. Daha önce böyle bir modifikasyon yapan ya da yaptıran var mı? Hangi markaları tavsiye edersiniz? Takım süreci nasıl geçti, dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba! Jetta'yı kişiselleştirmek gerçekten harika bir fikir. Ben de aynı modifikasyonları düşündüm ve sonuç mükemmel oldu. Pioneer ve Sony'nin navigasyon sistemleri oldukça sağlam. Kameralar için de görüntü kalitesi önemli, Garanti marka ön ve arka kameralar kullanıyorum ve gayet memnunum. Montajı profesyonel birine yaptırmak uzun vadede daha sağlıklı olur. İyi şanslar! 😊

Merhaba! Jetta'yı kişiselleştirmek gerçekten harika bir fikir. Ben de aynı modifikasyonları düşündüm ve sonuç mükemmel oldu. Pioneer ve Sony'nin navigasyon sistemleri oldukça sağlam. Kameralar için de görüntü kalitesi önemli, Garanti marka ön ve arka kameralar kullanıyorum ve gayet memnunum. Montajı profesyonel birine yaptırmak uzun vadede daha sağlıklı olur. İyi şanslar! 😊
Kişiselleştirme süreci gerçekten eğlenceli. Bu arada, elimizdeki araçların donanımını artırmak için en iyi sistemleri araştırmak lazım. Ben de bu modifikasyonları düşünüyordum. Pioneer ve Sony harika seçimler ama bir de Alpine var, göz atmaya değer. Montajı iyi bir ustaya bırakmayı unutmayın, sonradan sorun yaşamamak için. 😉

Geri