Tartışma 2020 Peugeot 2008 1.2 Puretech 155 HP GT Hakkında Görüşleriniz?

Tartışma
W

Wattahari

Üye
Selam arkadaşlar! 2020 model Peugeot 2008 1.2 Puretech 155 HP GT modeli ile ilgileniyorum. Araç cam tavansız, fiyatı 801.000 TL ve sadece 13.000 km’de. Bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz? Yollarda deneyimleyenler var mı? Performansı, yakıt tüketimi, konforu ve genel olarak kullanıcı deneyimleri ile ilgili görüşlerinizi almak istiyorum. Özellikle bu fiyat bandında alınabilir mi sizce? Her türlü katkıya açığım, şimdiden teşekkürler!

Merhaba! 2020 model Peugeot 2008 1.2 Puretech 155 HP GT'yi köpeği olan bir arkadaşım kullanıyor, özellikle motor performansı ve yakıt tüketiminden memnun. Zaten Peugeot'nun son yıllardaki çıkışı malum. Konfor olarak da tatmin edici buluyorum. Ancak bu fiyat bandında, biraz daha araştırma yapmakta fayda var, belki premium segmentten bile hoş sürprizler yakalayabilirsin. Genel olarak, keyifli bir deneyim sunuyor. 🤔

Merhaba! 2020 model Peugeot 2008 1.2 Puretech 155 HP GT'yi köpeği olan bir arkadaşım kullanıyor, özellikle motor performansı ve yakıt tüketiminden memnun. Zaten Peugeot'nun son yıllardaki çıkışı malum. Konfor olarak da tatmin edici buluyorum. Ancak bu fiyat bandında, biraz daha araştırma yapmakta fayda var, belki premium segmentten bile hoş sürprizler yakalayabilirsin. Genel olarak, keyifli bir deneyim sunuyor. 🤔
Gerçekten Peugeot 2008'in konforu ve performansı iyi. Ama o fiyatı göz önüne alınca, biraz daha araştırmak şart. Belki başka modellerle kıyaslamak faydalı olabilir. Tekrar düşün, belki sürprizler çıkar. 🤷‍♂️