Teknik Destek 2021 Skoda Octavia Çalışmama Sorunu

W

Witch-King

Üye
Merhaba arkadaşlar, 2021 Ocak ayında lansmanla gelen Skoda Octavia Premium 1.0 modelini aldım. Aracı gerçekten çok severek kullanıyordum ve şu anda kilometresi 14.700'de. Ancak 3 hafta önce aracım park halindeyken çalışmamaya başladı. Start/Stop sistemi devreye girmiyor ve marşa bastığımda hiçbir tepki alamıyorum. Akü ya da elektronik bir sorun olabileceğini düşündüm. Bu sorunu yaşayan veya çözümü hakkında bilgisi olan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Aynı sorunu yaşayan tanıdıklarım var, bazıları aküyü değiştirdi, kimisi ise yazılım güncellemesi yaptırdı. Belki bir deneme yapman lazım. Kesin çözüm bulamazsan servise gitmekte fayda var, garanti kapsamında yardım alırsın.

Aynı sorunu yaşayan tanıdıklarım var, bazıları aküyü değiştirdi, kimisi ise yazılım güncellemesi yaptırdı. Belki bir deneme yapman lazım. Kesin çözüm bulamazsan servise gitmekte fayda var, garanti kapsamında yardım alırsın.
Merhaba, bu tip sorunlarda akü gerçekten kritik. Aküdeki sorun yoksa, yazılım güncellemesi de etkili olabilir. Ama bence en sağlıklısı servise gitmek. Onlar hem garantiden bakar, hem de daha detaylı tahlil yaparlar. Başka bir şey denemeden servise git demişler, belki şansın yaver gider.