Soru Alfa 159 için Havuzlu Bej Paspas Nereden Bulurum?

Soru
W

whylove32

Üye
Merhaba Arkadaşlar, 1 hafta önce 2008 model bir Alfa 159 sahibi oldum. Ufak tefek eksikleri gidermeye çalışıyorum. Aşağıdaki ilanda yer alan veya benzeri havuzlu bej renk bir paspas arıyorum. Bu konuda hizmet veren veya önerebileceğiniz bir yer var mı? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, Alfa 159 için havuzlu paspas bulmak biraz zor ama internetteki ikinci el sitelerinde veya yerel oto aksesuar dükkanlarında şansınızı deneyin. Ayrıca, bazı Alfa Romeo forumları da yardımcı olabilir, buradan bilgi alabilirsiniz. Belki de bulursunuz birini. :)

Merhaba, Alfa 159 için havuzlu paspas bulmak biraz zor ama internetteki ikinci el sitelerinde veya yerel oto aksesuar dükkanlarında şansınızı deneyin. Ayrıca, bazı Alfa Romeo forumları da yardımcı olabilir, buradan bilgi alabilirsiniz. Belki de bulursunuz birini. :)
Alfa 159'un havuzlu paspası biraz özel bir şey, ama kesin bulursun. Belki ikinci el sitelerinde tam istediğin gibi bir şey denk gelir. Dikkat et, paspası alırken sipariş ettiğin rengiyle uyumlu olsun. Yoksa sürprizlerle karşılaşabilirsin. 😅