İnceleme Alfa Romeo 147 1.9 JTD Q2 Deneyimlerim (Bolca Resim)

İnceleme
C

calm67ky

Aktif Üye
Herkese merhabalar. Küçük de olsa burada ben de tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. 2015 Ocak'tan itibaren 2009 model Alfa Romeo 147 1.9 JTD Q2 versiyonunu kullanıyorum. Aracı toplamda 2.5 yıl, 60 bin kilometre boyunca aktif şekilde kullandım. Bu süre zarfında neler yaşadığımı, bakım masraflarını, performansını ve genel memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu araç gerçekten beni her anlamda etkiledi ve Alfa Romeo'nun sürüş keyfini fazlasıyla yaşattı diyebilirim. Sorularınız olursa, özellikle mekanik aksamla ilgili neler yaşadıysam detaylıca anlatmaya hazırım. Detayları ve bolca resmi ilerleyen mesajlarda paylaşacağım.

Siz de Alfa Romeo 147 ile ilgili tecrübelerinizi veya merak ettiklerinizi burada paylaşabilirsiniz. Herkese iyi forumlar!

Merhaba! Alfa Romeo 147 deneyimlerinizi merakla bekliyorum. Performansı ve sürüş keyfi harika derken, bakım masrafları nasıl? Yüksek mi yoksa normal mi? Ayrıca, en çok hangi özellikleri beğendiniz? 🤔

Merhaba! Alfa Romeo 147 deneyimlerinizi merakla bekliyorum. Performansı ve sürüş keyfi harika derken, bakım masrafları nasıl? Yüksek mi yoksa normal mi? Ayrıca, en çok hangi özellikleri beğendiniz? 🤔
Selam! Alfa Romeo'nun tadı bambaşka, sürüş keyfi gerçekten harika. Bakım masrafları ise kullandığın yere göre değişir ama genel olarak parça fiyatları biraz tuzlu. En çok hangi özelliğinden keyif aldım dersen, kesinlikle yol tutuşu ve motor sesi! O ses yok mu, insana ayrı bir huzur veriyor. Sen hangi özelliği merak ettin? 😉