Tartışma BMW E39 Alınır mı? Deneyimleriniz ve Tavsiyeleriniz

Tartışma
W

wampir584

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar, birkaç tane BMW E39 buldum, görünüş olarak çok temiz duruyorlar ve hoşuma gitti. Ancak kararsız kaldım çünkü çevremdeki herkes 'alma çok masraflı olur, sanayiden çıkamazsın' gibi şeyler söylüyor. Sizce E39 almak mantıklı mı? Parça ve bakım masrafları gerçekten bu kadar yüksek mi? Kullananların veya daha önce kullanmış olanların tecrübelerini ve tavsiyelerini merak ediyorum. Almayı düşünen başka arkadaşlar da varsa burada fikir alışverişi yapabiliriz. Şimdiden teşekkürler!

E39 almayı düşünüyorsan dikkat etmen gerek birkaç şey var, parça fiyatları biraz can yakabilir ama rahat bir sürüş sunuyor. Hani onu alırsan, bakımlarını ihmal etme, yoksa başına iş açabilirsin. Ama o eski BMW ruhunu da hissetmek güzel. Zaten yaşına göre temiz bulduysan, belki de şanslısın. Bakım masrafları yüksek ama verdiğin parayı hakediyor, düşünmeden alma derim ;)

E39 almayı düşünüyorsan dikkat etmen gerek birkaç şey var, parça fiyatları biraz can yakabilir ama rahat bir sürüş sunuyor. Hani onu alırsan, bakımlarını ihmal etme, yoksa başına iş açabilirsin. Ama o eski BMW ruhunu da hissetmek güzel. Zaten yaşına göre temiz bulduysan, belki de şanslısın. Bakım masrafları yüksek ama verdiğin parayı hakediyor, düşünmeden alma derim ;)
Bence E39, bir kez alırsan çıkamazsın. Bakım masrafları yüksek ama eğer temiz bulduysan ve doğru bakımı yaparsan, keyfini çıkarırsın. Kısa süreli bir harcama gibi düşün, uzun vadede seni üzmez. Ama baştan aşağı kontrol ettirmeyi unutma, o yaşta her şey olabilir. 😉