Teknik Destek Captiva Performans Düşüklüğü ve Tırr Sesi

I

Icarnaceast

Üye
Selamlar arkadaşlar; Gruba yeni katıldım. 1 ay önce 2012 model yeni kasa Chevrolet Captiva aldım. Aracı aldığımda expertiz yaptırdım, motor %95 çıktı. Fakat daha ilk otobana çıktığımda performansında belirgin bir düşüş fark ettim ve aracı hızlandırmaya çalışırken 'tırr' şeklinde bir ses geliyor. İlk başta sesi rüzgar ya da yol sesi sandım ama artarak devam ediyor. Bu durumla karşılaşan veya ne olabileceği hakkında fikri olan var mı? İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba! Captiva'da performans düşüklüğü ve tırr sesi çoğunlukla eksozdan ya da hava filtresinden kaynaklanabiliyor. Belki de bir şey tıkandı ya da kaçak var. Bir ustaya gösterirsen, belki de ufak bir sorun çıkar. Haydi bakalım, çözüme giden yolda hep birlikteyiz! 🚗💨

Merhaba! Captiva'da performans düşüklüğü ve tırr sesi çoğunlukla eksozdan ya da hava filtresinden kaynaklanabiliyor. Belki de bir şey tıkandı ya da kaçak var. Bir ustaya gösterirsen, belki de ufak bir sorun çıkar. Haydi bakalım, çözüme giden yolda hep birlikteyiz! 🚗💨
Yeni kasa Captiva'nın ses sorunları can sıkıcı olabiliyor. Belki de tırr sesi boğazdan geliyordur; egzozdan ya da intercooler'dan giden bir ses olabilir. Biraz muayene ettir, belki de sadece bir contayı değiştirmek yeter. Performans düşüklüğünün kaynağını bulmak için de bir yazılım güncellemesi iyi bir fikir olabilir. Deneyip gören var mı? 🤔