Teknik Destek Chery 4'lüleri Nasıl Kapatırım?

S

selinay

Aktif Üye
Merhaba, öncelikle forum için teşekkürler emeğinize sağlık. Aracım Chery Tiggo 7 Exellent paket. 5000 bakımı için servise götürdüm ve yazılım güncellemesi yapıldı. Ancak, arka çarpışma uyarı sistemi artık kapatılamıyor. Bu sistem sürüş esnasında güvenlik sorunu yaratıyor, çünkü araç yaklaştığında gereksiz ve sürekli flaşörler yanıyor. Bu durum trafikte diğer sürücülerin dikkatini dağıtıyor. Bu konuda benim gibi sorun yaşayan veya çözüm bulan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Selam, bu tarz sistemler bazen can sıkıcı olabiliyor. Servisle bir daha görüşmekte fayda var, belki de yazılımı geri almayı deneyebilirler. Ayrıca, kullanıcı forumlarında benzer sorunları yaşayanlar olabilir, oradan da fikir alabilirsin. Neyse ki, bu tür sorunlar genellikle geçici oluyor. 😅

Selam, bu tarz sistemler bazen can sıkıcı olabiliyor. Servisle bir daha görüşmekte fayda var, belki de yazılımı geri almayı deneyebilirler. Ayrıca, kullanıcı forumlarında benzer sorunları yaşayanlar olabilir, oradan da fikir alabilirsin. Neyse ki, bu tür sorunlar genellikle geçici oluyor. 😅
Merhaba, ben de benzer bir durumla karşılaştım. Bazen bu sistemler yazılım güncellemeleriyle garip tepkiler verebiliyor. Servisle konuşmak iyi bir fikir, ama kendi başına çözmeyi denemek de ilginç olabilir. Belki de akü bağlantılarını kontrol etmek işe yarar. Deneyimlerini paylaşırsan sevinirim, herkesin işi kolaylaşır ;)