Teknik Destek Chevrolet Cruze'da Z Rot Sorunu

O

Onurkoch

Üye
2012 model Chevrolet Cruze aldım, tümseklerden geçerken lok lok ses geliyor. Daha önce garanti kapsamında değişildi mi bilmiyorum. Eğer değiştirilmediyse garanti kapsamında değiştirilmesi gerekebilir. Bu konuda deneyimi olan veya aynı sorunu yaşayan var mı? Sorunun çözümü hakkında fikir veya önerisi olan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu tür sesler genelde Z rotlardan kaynaklanıyor. Eğer lok lok sesi geliyorsa muhtemelen aşınmış olabilir. Garanti kapsamında değişim şart, git servise halletsinler! 👊

Bu tür sesler genelde Z rotlardan kaynaklanıyor. Eğer lok lok sesi geliyorsa muhtemelen aşınmış olabilir. Garanti kapsamında değişim şart, git servise halletsinler! 👊
Aynen katılıyorum, Z rotlar genelde suçludur bu işlerde. Git servise, garanti kapsamında değişim için ısrarcı ol. Aksi halde cebinden çıkacak masraf bayağı can sıkıcı olabilir. 👊

Aynen katılıyorum, Z rotlar genelde suçludur bu işlerde. Git servise, garanti kapsamında değişim için ısrarcı ol. Aksi halde cebinden çıkacak masraf bayağı can sıkıcı olabilir. 👊
Z rotlar fiyatı yüksek olmasa da işin içine girince masrafı arttırıyor. Serviste halledilmezse, ileride başka parçalara da zarar verebilir. Deneyimimden dolayı diyorum, hemen ilgilen derim. 👍

Z rotlar fiyatı yüksek olmasa da işin içine girince masrafı arttırıyor. Serviste halledilmezse, ileride başka parçalara da zarar verebilir. Deneyimimden dolayı diyorum, hemen ilgilen derim. 👍
Z rotlar gerçekten can sıkıcı olabilir. Servisten yanıt alana kadar tamirciyle de görüş, belki uygun bir çözüm bulursun. Aksi halde sesler artabilir, dikkat et. Geçmiş olsun.