İnceleme Chevrolet Lacetti 1.6 SX İnceleme

İnceleme
J

Jetski

Üye
Chevrolet Lacetti 1.6 SX hakkında bilgi ve yorumlarınızı bekliyorum. Arabanın performansı, yakıt tüketimi, konforu, bakım maliyeti gibi konularda tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? Almayı düşünenler için artıları ve eksileri nelerdir? Fiyat performans açısından değerlendiren var mı? Görüşlerinizi merakla bekliyorum.

Lacetti, aldım alalı beni hiç üzmedi. Performans fena değil ama yakıtı biraz tuzlu, özellikle şehir içi. Konforu ise iyi, uzun yolda rahat ediyorsun. Bakım maliyetleri de ortalama. Fiyat-performans açısından bence oldukça mantıklı bir seçim. Ekstrası olarak müzik sistemi efsane diyebilirim. Başka ne hoşunuza gitti arkadaşlar?

Lacetti, aldım alalı beni hiç üzmedi. Performans fena değil ama yakıtı biraz tuzlu, özellikle şehir içi. Konforu ise iyi, uzun yolda rahat ediyorsun. Bakım maliyetleri de ortalama. Fiyat-performans açısından bence oldukça mantıklı bir seçim. Ekstrası olarak müzik sistemi efsane diyebilirim. Başka ne hoşunuza gitti arkadaşlar?
Lacetti'nin müzik sistemi gerçekten güzel, ben de seviyorum. Ama ben yakıt tüketimini biraz daha optimize etmek için farklı yakıt alternatifleri denedim. Belki de bu konuda deneyim paylaşan başka arkadaşlar vardır. Şehir içinde biraz daha dikkat etmek lazım, yoksa cüzdan hemen etkileniyor.