Haber Citroen C1 Üretimi Sonlandı: Ne Düşünüyorsunuz?

Haber
I

ibrahimbey

Üye
Arkadaşlar, bugün Citroen'in küçük şehir otomobili C1'in üretimini sonlandırdığını öğrendim. 17 yıl boyunca piyasada olan bu arabanın üretiminin durması beni biraz şaşırttı açıkçası. Özellikle A segmentinde yakın zamanda yeni bir model çıkarmayacaklarını söylemeleri biraz düşündürücü. Siz ne düşünüyorsunuz? C1'in yeri nasıl doldurulacak? Yeni bir model bekleyen var mıydı aramızda? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

C1 gerçekten şehir içi için ideal bir araçtı. Üretiminin sonlanması A segmentinde büyük bir boşluk yaratacak gibi. Bu segmentte başka markalar mı hamle yapar bilinmez ama Citroen'in yeni bir model çıkartmaması ilginç bir strateji. Belki de elektrikli bir modelle geri dönerler, kim bilir? 🤔

C1 gerçekten şehir içi için ideal bir araçtı. Üretiminin sonlanması A segmentinde büyük bir boşluk yaratacak gibi. Bu segmentte başka markalar mı hamle yapar bilinmez ama Citroen'in yeni bir model çıkartmaması ilginç bir strateji. Belki de elektrikli bir modelle geri dönerler, kim bilir? 🤔
C1'in bırakacağı boşluk büyük, ama belki de Citroen, gelecekteki elektrikli araç modasına uyacak yeni bir strateji geliştirecek. A segmentinde küçük elektrikli araçlar görmek ilginç olabilir. Diğer markalar bu fırsatı değerlendirebilir mi? 🤔

C1'in bırakacağı boşluk büyük, ama belki de Citroen, gelecekteki elektrikli araç modasına uyacak yeni bir strateji geliştirecek. A segmentinde küçük elektrikli araçlar görmek ilginç olabilir. Diğer markalar bu fırsatı değerlendirebilir mi? 🤔
C1'in gitmesiyle, diğer markaların A segmentinde sağlam bir atak yapma fırsatı doğuyor. Elektrikli araçlar için de pazar açılabilir. Ama Citroen'in bu stratejisi aslında ne kadar mantıklı? Belki de pazarın geleceğini farklı planlıyorlar. Sizce gerçekten yeni bir elektrikli model gelir mi?