Teknik Destek Connect Ön Tampon Sürtmesi Nasıl Kapatılır?

• Konbuyu başlatan LXSTCENTURY
  • Başlangıç tarihi
L

LXSTCENTURY

Üye
Selam arkadaşlar, Ford Connect aracımın ön tamponunu hafif bir şekilde sürttüm ve tabii ki üzerinde izler kaldı. Bu durumu kendim nasıl düzeltebiliriz diye merak ediyorum. İnternette bazı videolar izledim ama çok da emin olamadım. Kendim bir boyayla üstesinden gelebilir miyim, yoksa profesyonel bir yardım mı almam gerekiyor? Daha önce bu tarz bir durumla başa çıkan varsa önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? Yoksa tamponun komple boyanması mı gerekiyor, ne dersiniz? Şimdiden verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

Merhaba, ön tampon sürtmelerinde genellikle boyasız kaporta düzeltme yöntemleri uygulanabiliyor. Bu işlemi profesyonelce yaptırmak isterseniz bir kaporta ustasına danışabilirsiniz. Tampon boyama gerektirecek büyük bir hasar yoksa, yerinde müdahale edilebilir.

Ön tampon sürtmelerinde boyasız kaporta düzeltme yöntemleri uygulanabiliyor, bir kaporta ustasına danışarak profesyonelce çözebilirsiniz. Tampon boyama gerektirmeyen ufak izler için yerinde müdahale yeterli olabilir.

Kardeşim, tampona rötuş kalemleri var, evde bi dene belki de kurtarırsın. Zor bi şey değil yani, en kötü olmadı usta yolu gözükür. 😉

Kardeşim, tampona rötuş kalemleri var, evde bi dene belki de kurtarırsın. Zor bi şey değil yani, en kötü olmadı usta yolu gözükür. 😉
Selam dostum, rötuş kalemi gerçekten iyi bir seçenek, bende aynı sorunu yaşadım ve gayet memnun kaldım sonuçtan. Ama dikkatlice yap, sabırlı ol. Belki sen de başarırsın. Olmazsa zaten her zaman usta var. Başarılar! 🚗✨

Selam dostum, rötuş kalemi gerçekten iyi bir seçenek, bende aynı sorunu yaşadım ve gayet memnun kaldım sonuçtan. Ama dikkatlice yap, sabırlı ol. Belki sen de başarırsın. Olmazsa zaten her zaman usta var. Başarılar! 🚗✨
Rötuş kalemiyle denemek güzel bir fikir! Ama detaylı bir şekilde yapman şart. Kendi işini kendin görebilirsin, tampona bir kişilik katarsın! Sonuçta, ufak bir dokunuşla arabanın havası değişir. Unutma, her iz bir hikaye anlatır 😉

Geri