Teknik Destek Connect'imi Zorlayınca Hata Veriyor

• Konbuyu başlatan iskampavya
  • Başlangıç tarihi
I

iskampavya

Üye
Selamlar herkese. Uzun süredir birlikteyiz, 2006 model 90lık bir Ford Connect'im var. Şimdiye dek beni hiç üzmedi, yolda bırakmadı. Ama son zamanlarda bir sorun baş göstermeye başladı. Normal kullanımda sorun yok ancak biraz gaz yüklenince araç hataya düşüyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım ve bu durumda ne yapmam gerektiğini bilemedim. Belki bu durumu daha önce yaşamış veya bu konuda fikri olan arkadaşlar vardır diye konuyu burada açmak istedim. Araç hata verdiğinde kilometre sınırına ulaşamıyor ve performans ciddi anlamda düşüyor. Bu durumla ilgili tecrübesi veya önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, Connect'in gaz yüklenince hata vermesi durumu genellikle yakıt sisteminden veya basınç regülatöründen kaynaklanabilir. Bir uzmana göstermenizde fayda var, sorun hızlı bir şekilde çözülebilir. Umarım sorununuzu en kısa sürede çözebilirsiniz. 🚗

Merhaba, Connect'in gaz yüklenince hata vermesi durumu genellikle yakıt sisteminden veya basınç regülatöründen kaynaklanabilir. Bir uzmana göstermenizde fayda var, sorun hızlı bir şekilde çözülebilir. Umarım sorununuzu en kısa sürede çözebilirsiniz. 🚗

Geri