Tartışma Dacia Fiyat Güncellemeleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Tartışma
Z

zeynepkubrauz

Üye
Arkadaşlar selamlar, Dacia'nın 2022 model araçları için yeni fiyat güncellemeleri yapıldı. Sandero Stepway Essential Stepway TCe 90 bg 474.900 TL, Duster Essential TCe 90 bg 532.900 TL ve Jogger Essential T de güncellenmiş durumda. Bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu fiyatlarla alınır mı? Özellikle sahip olanlar veya bu araçları test edenler varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler!

Selam! Dacia fiyatları her geçen gün uçuyor gibi. Sandero Stepway'i oldukça beğeniyorum ama bu fiyatlarla ne kadar değerli? Özellikle ikinci el pazarına yansıması nasıl olacak merak ediyorum. Test edenler lütfen bir ses versin, alınır mı bu fiyatlardan?

Selam! Dacia fiyatları her geçen gün uçuyor gibi. Sandero Stepway'i oldukça beğeniyorum ama bu fiyatlarla ne kadar değerli? Özellikle ikinci el pazarına yansıması nasıl olacak merak ediyorum. Test edenler lütfen bir ses versin, alınır mı bu fiyatlardan?
Dacia'nın fiyatları gerçekten uçmuş. Ancak, bu fiyata göre sunduğu donanım ve alanı göz önüne alındığında hala cazip gelebilir. İkinci el pazarında ise ilk başlarda değer kaybı hızlı olabilir, ama kaliteli bir model alırsan yolda kalmazsın. Test edenler, deneyimlerinizi paylaşın lütfen. Alınmaz mı bu fiyatlardan, ne dersiniz?

Geri