Soru Doblo Premio Genel Kullanım Hakkında Bilgi?

• Konbuyu başlatan emrecinar
  • Başlangıç tarihi
Soru
E

emrecinar

Üye
Merhaba arkadaşlar, pazara yeni bir Doblo almaya niyetlenmiş durumdayım ve gözüme takılan model Premio oldu. 1-2 hafta içinde almayı planlıyorum ve aracı öncelikle ticaret için kullanacağım ama Premio'nun iç kısmının diğer modellere göre daha hoşuma gittiğini söylemeliyim. Bu modelin genel olarak kullanımı, konforu ve işlevselliği hakkında bilgisi olan ya da halihazırda kullanmakta olan var mı? Özellikle ticaret yaparken kullanacaklar için ne gibi avantajları ya da dezavantajları olduğunu merak ediyorum. Bir de tabii ki yakıt tüketimi, bakım masrafları gibi ekstra bilgilere de ihtiyacım var. Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını çok merak ediyorum. Teşekkürler!

Doblo Premio'nun ticaret için kullanımı oldukça rahat ve işlevsel olabiliyor, iç mekanı diğer modellere göre hoş olduğunu dile getirmeniz güzel. Yakıt tüketimi ve bakım masraflarının da uygun olduğunu söyleyen kullanıcılar mevcut, keyifli sürüşler dilerim!

Doblo Premio, ticaret için kullanıma uygun ve iç mekanı diğer modellere göre hoş. Yakıt tüketimi ve bakım masrafları da uygun gözüküyor. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim kardeşim!