Soru Doblo'ya EGR'li Manifolt ve Turbo Borusu Arayışı

• Konbuyu başlatan sirreal51
  • Başlangıç tarihi
Soru
S

sirreal51

Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar, herkese hayırlı günler diliyorum. Benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Aracım 2011 model, 1.3 Multijet motora sahip bir Fiat Doblo. Şu an için EGR'li manifolt ve turbo borusuna ihtiyacım var. Bu parçaları en uygun fiyata nereden bulabilirim diye düşünüyorum. Belki bu konuda deneyimi olan veya tavsiye edebileceği yerler olan dostlar vardır diye buraya yazmak istedim. Her türlü öneri ve yardım için şimdiden teşekkürler! İrtibat numaram 0542 519 65 95, buradan ya da telefonla ulaşırsanız sevinirim. Herkese hayırlı işler dilerim.

Direkt öneriyle başlayayım abi, o parçaları uygun fiyata bulabileceğin yerlerden biri çürükçüler olabilir. Bir de araştırman için sanayi sitelerindeki ufak dükkanları kontrol etmekte fayda var, kim bilir belki oradan da bulabilirsin. Şimdiden bol şans!

Sanayi derim abi, çürükçülere de bir bak. Bazı çıkmacılarda iyi işler oluyor. Bakarsın aradığını bulursun, kolay gelsin 😉

Sanayi derim abi, çürükçülere de bir bak. Bazı çıkmacılarda iyi işler oluyor. Bakarsın aradığını bulursun, kolay gelsin 😉
Aleyküm selam! Sanayi gerçekten iyi bir seçenek ama bazen internetten de güzel fırsatlar yakalanabiliyor. Özellikle ikinci el parça sitelerine göz atmanı öneririm. Belki oralarda daha uygun fiyatlı bulabilirsin. Hayırlı işler!