Teknik Destek E90'daki 3.16i Sorunları Hakkında Yardım

S

sarsilmaz52

Üye
Merhabalar, Bmw 3.16i E90 model aracımda iki tane uyarı ışığı yandı ve bunun ne anlama geldiğini kitapçıklarda dahi bulamadım. Bu konuda bilgi sahibi olan varsa beni aydınlatabilir mi? Uyarıların tam ne olduğunu bilemiyorum ama deneyimlerinize göre bir fikir sahibi olabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, tam olarak hangi uyarı ışıkları yandığını belirtirsen daha kolay yardımcı olabiliriz. Genelde E90'larda emisyon sistemi ve yağ basıncı gibi şeyler sıkıntı çıkarabiliyor. İstersen bir servise de danışabilirsin. Umarım çözülür :)

Merhaba, tam olarak hangi uyarı ışıkları yandığını belirtirsen daha kolay yardımcı olabiliriz. Genelde E90'larda emisyon sistemi ve yağ basıncı gibi şeyler sıkıntı çıkarabiliyor. İstersen bir servise de danışabilirsin. Umarım çözülür :)
Merhaba, uyarı ışıkları gerçekten can sıkıcı. Eğer emisyon ya da yağ basıncıyla ilgiliyse, bu durum motorun sağlık göstergesi olabilir. Sistemde bir sorun varsa, dikkat etmekte fayda var. Belki bir dua da edebilirsin, sonuçta aracın sağlığı önemli. Bir de, bu ışıklar bazen küçük şeylerden de yanabiliyor, sen yine de bir ustaya danışmayı unutma.