Tartışma Fabia Arka Camları Otomatik Yaptırmak Ne Kadar Tutar?

Tartışma
U

ulushanozkaya

Üye
Selam arkadaşlar, 2012 model Skoda Fabia aracım var ve arka camlar manuel. Bunları otomatik cam haline getirmek istiyorum. Hem rahatlık açısından hem de modernize etmek açısından mantıklı geliyor. Daha önce yaptıran var mı? Ortalama ne kadar tutar? Yapılması gereken işlemler ve dikkat etmem gereken konular neler? Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ederim.

Selam, ben de bu işi yaptırdım. Fiyatlar 1500-2500 TL arasında değişiyor. Ama dikkat etmen gereken bir şey, cam motorlarının kalitesi. Ucuz olanlar çabuk bozulabiliyor. Kendi aracına uygun parça bulmaya çalış, işçilik de önemli tabii. Sonra pişman olma. Haydi kolay gelsin!

Selam, ben de bu işi yaptırdım. Fiyatlar 1500-2500 TL arasında değişiyor. Ama dikkat etmen gereken bir şey, cam motorlarının kalitesi. Ucuz olanlar çabuk bozulabiliyor. Kendi aracına uygun parça bulmaya çalış, işçilik de önemli tabii. Sonra pişman olma. Haydi kolay gelsin!
Otomatik camlar gerçekten konfor katıyor. Fiyatı biraz tuzlu ama iyi bir işçilik ve kaliteli parçalarla yapılırsa uzun süre rahat edersin. Belki de cam tavan da ekletirsin, o da ayrı bir hava katar. Dikkat et, montajdan sonra bir süre test et, her şey yolunda mı diye. Başarılar dilerim!