Soru Fiat Doblo Kaloriferde Çiğ Koku: Kurum Temizliği veya Rejenerasyon?

Soru
P

Proaggressive

Üye
2015 model 1.6 Fiat Doblo aracım 180 binde ve kaloriferden içeri çiğ koku geliyor. Kurum temizliği yaptırmalı mıyım, yoksa rejenerasyon mu? Ankara'da işinin ehli bir usta önerisi olan var mı? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Kardeşim, o çiğ koku pek hoş değil. Öncelikle kurum temizliği şart, ama rejenerasyon da bir çözüm olabilir. İkisini de yaptıranlar var. Ankara'da usta önerisi için birkaç yer var ama sen kendi araştırmanı da yap, içini ferah tut. Bir de, kaloriferin havasını açmayı unutma, belki biraz hava sirkülasyonu da yardımcı olur. Deneyimlerinizi paylaşırsanız daha net bilgi alırız.

Kardeşim, o çiğ koku pek hoş değil. Öncelikle kurum temizliği şart, ama rejenerasyon da bir çözüm olabilir. İkisini de yaptıranlar var. Ankara'da usta önerisi için birkaç yer var ama sen kendi araştırmanı da yap, içini ferah tut. Bir de, kaloriferin havasını açmayı unutma, belki biraz hava sirkülasyonu da yardımcı olur. Deneyimlerinizi paylaşırsanız daha net bilgi alırız.
Kardeşim, o koku gerçekten rahatsız edici. Ben de 1.6 Doblo kullandım, önce kurum temizliği yaptırdım, bayağı bir fark oldu. Rejenerasyon da işe yarar ama bence önce temizliği yap, sonra duruma göre rejenerasyon değerlendirsin. Usta konusunda bende net bir şey yok ama iyi bir yer bulursan hemen oraya git.