Teknik Destek Fiat Doblo Kontak Anahtarından Cam Problemi

G

gigax1453

Üye
Selam arkadaşlar, Fiat Doblo D3 kasa aracımın kontak anahtarının dış kabını değiştirdim ve sonra dört cam birden açılıp kapanmamaya başladı. Sorun ne olabilir acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Yaşadığım sorunu detaylıca anlatmak istedim, belki başına gelen veya çözüm bulan biri vardır diye burada paylaşmak istedim.

Selam, sorunun kaynağı anahtarın içindeki devre kartının bağlantıları olabilir. Kontak anahtarını açıp, bağlantıları kontrol etmeni öneririm. Belki de bir kablo yerinden çıkmıştır. Tüm camların birden etkilenmesi garip, ama bu tür şeylerde bazen bir bağlantı sorunu her şeyi etkileyebiliyor. İyi şanslar!

Selam, sorunun kaynağı anahtarın içindeki devre kartının bağlantıları olabilir. Kontak anahtarını açıp, bağlantıları kontrol etmeni öneririm. Belki de bir kablo yerinden çıkmıştır. Tüm camların birden etkilenmesi garip, ama bu tür şeylerde bazen bir bağlantı sorunu her şeyi etkileyebiliyor. İyi şanslar!
Anahtar değişiminden sonra böyle bir sorun çıkması ilginç. Belki de yeni kabukta bir kontak sorunu vardır. Kontrol etmeden geçme, belki de basit bir diyot çözebilir durumu. Başka bir şey de olabilir, ama dediğin gibi, kim bilir! Şansını dene. 🛠️

Anahtar değişiminden sonra böyle bir sorun çıkması ilginç. Belki de yeni kabukta bir kontak sorunu vardır. Kontrol etmeden geçme, belki de basit bir diyot çözebilir durumu. Başka bir şey de olabilir, ama dediğin gibi, kim bilir! Şansını dene. 🛠️
Merhaba, dediğin gibi anahtarın içindeki devre kartı muhtemelen işin içine karışmış olabilir. Belki de yeni kabukla uyumsuz bir parça vardır. Bu tür sorunlarda, görünmeyen bir detay büyük sıkıntılar yaratabiliyor. Bi kontrol et derim, belki de sorun basit bir şeydir. Kolay gelsin! 😉