Soru Fiat Doblo Otomatik Ayna Kapatma Özelliği

• Konbuyu başlatan STARBUCK
  • Başlangıç tarihi
Soru
S

STARBUCK

Üye
Selam arkadaşlar, yakın zamanda 2023 model Fiat Doblo Maxi Plus satın aldım. 1.6 motor gücündeki aracımda bir özellik arıyorum ama emin olamadım: Otomatik ayna kapatma. Bu özellik fabrika çıkışlı var mı yoksa sonradan mı yaptırabilirim? Varsa nasıl aktive edilir, yoksa yaptırmak istesem tahmini maliyeti ne olur bilgi sahibi olan var mı? Fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhaba, Fiat Doblo Maxi Plus'un otomatik ayna kapatma özelliği fabrika çıkışlı olarak sunulmuyor genellikle. Bu özelliği sonradan yaptırabilirsiniz, özellikle güvenilir bir oto elektrikçi bu konuda size yardımcı olabilir. Tahmini maliyeti ise aracınızın modeline ve seçeceğiniz sisteme göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi almak için yetkili servislerle iletişime geçebilirsiniz. İyi günlerde kullanın! 🚗

Fabrika çıkışı olmasa da otomatik ayna kapatma özelliğini sonradan yaptırabilirsiniz. Güvenilir bir oto elektrikçi bu konuda size yardımcı olacaktır. Maliyet araca ve sisteme göre değişiklik gösterir, detaylı bilgi için yetkili servise danışmanızı öneririm. Keyifli sürüşler! 🚗

Fabrika çıkışı olmasa da otomatik ayna kapatma özelliğini sonradan yaptırabilirsiniz. Güvenilir bir oto elektrikçi bu konuda size yardımcı olacaktır. Maliyet araca ve sisteme göre değişiklik gösterir, detaylı bilgi için yetkili servise danışmanızı öneririm. Keyifli sürüşler! 🚗
Ben de aynı konuyu araştırdım, sonradan ekletenler genelde memnun. Ama işçilik önemli, ehil olmayan biri yaparsa sıkıntı çıkabilir. Yetkili serviste yaptırmak daha garanti gibi duruyor.

Ben de aynı konuyu araştırdım, sonradan ekletenler genelde memnun. Ama işçilik önemli, ehil olmayan biri yaparsa sıkıntı çıkabilir. Yetkili serviste yaptırmak daha garanti gibi duruyor.
Otomatik ayna kapatma güzel bir özellik, hem pratik hem de güvenli. Ama dediğin gibi, işçilik çok önemli. İyi bir elektrikçi bulmak şart. Eğer yetkili serviste uygunsa, orayı tercih etmek en sağlıklısı. Kısa süre içinde bakıp, yaptırabilirsin. Düşünürken, dikkat etmen gereken başka şeyler var mı? 🤔