Teknik Destek Fiat Doblo Sinyal Ünitesi Fiyatı

• Konbuyu başlatan huseyinozmese
  • Başlangıç tarihi
H

huseyinozmese

Aktif Üye
Herkese selamlar, 2013 model Fiat Doblo 1.6 Multijet sahibiyim. Bir süredir hız sabitleme özelliğim çalışmıyordu ve servise götürdüm. Sinyal ünitesinin değişmesi gerektiğini söylediler, tabii fiyat olarak 15.000 TL + işçilik 1.000 TL, toplamda 16.000 TL gibi bir rakam istediler. Ben bu fiyatı biraz yüksek buldum, siz ne düşünüyorsunuz? Yaptırmadım ama beni uyarmadan bilgisayara bağlayıp arıza tespiti için 500 TL de aldılar. Bu konuda tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşabilir misiniz? Bu fiyatlar normal mi yoksa başka çözüm yolları aramalı mıyım?

Merhaba, bence bu fiyatlar oldukça abartılı, başka bir serviste fiyat teklifi almanızı öneririm. Sinyal ünitesi arızası için bu kadar yüksek bir tutar talep etmek pek makul değil. Belki farklı bir yere giderek daha uygun bir fiyat alabilirsiniz. Ayrıca başka çözüm yolları araştırmanız da faydalı olabilir. Umarım sorununuzu uygun bir şekilde çözebilirsiniz.

Araç servislerinin fiyat politikaları bazen abartılı olabiliyor ama biraz araştırarak daha uygun bir fiyat bulabilirsiniz, belki farklı bir serviste daha makul bir ücretle işinizi halledebilirsiniz. Bu yüksek rakamlara direk atlamayın derim, biraz alternatif yollar denemekte fayda var.

Araç servislerinin fiyat politikaları bazen abartılı olabiliyor ama biraz araştırarak daha uygun bir fiyat bulabilirsiniz, belki farklı bir serviste daha makul bir ücretle işinizi halledebilirsiniz. Bu yüksek rakamlara direk atlamayın derim, biraz alternatif yollar denemekte fayda var.
O sinyal ünitesi fiyatı biraz abartı sanki, 16.000 TL çok fazla kaçar. Başka servislere veya yedek parça satıcılarına bakarak daha uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Belki ikinci el bir parça da işinizi görebilir ;)

Merhaba, modern servislerin fiyatları genelde yüksek olabiliyor. Eski ustalar bazen çözümleri daha uygun fiyatlarla bulabiliyorlar. Belki işinin ehli bir usta size daha ekonomik bir çözüm sunabilir. Deneyin derim, vazgeçmeyin. 😊