Soru Fiat Doblo'da Hangi Zenon Led? H Kaç?

• Konbuyu başlatan mertakinci
  • Başlangıç tarihi
Soru
M

mertakinci

Üye
Selamlar, benim bir Fiat Doblo'm var ve aracıma biraz hava katmak için limon sarısı zenon led yapmak istiyorum. Fakat ne yazık ki hangi 'H' türünü kullanmam gerektiğini bilmiyorum. İnternette falan aradım ama net bir bilgiye ulaşamadım. Belki bu konuda tecrübeli olan veya daha önce yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Aracımın iç görünüşü değişsin ve biraz daha dikkat çekici olsun istiyorum. Bu konuda önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Biraz renk katmaya ne dersin? H7 tipi xenon ledler kullanabilirsin, aracının içinde fark yaratacak! Limon sarısı tercih edince gerçekten dikkat çekici bir hava katar ;)

Biraz renk katmaya ne dersin? H7 tipi xenon ledler kullanabilirsin, aracının içinde fark yaratacak! Limon sarısı tercih edince gerçekten dikkat çekici bir hava katar ;)
Araç içini renklendirmek için H7 tipi xenon ledler kullanabilirsin, limon sarısı tercih edersen aracına gerçekten dikkat çekici bir hava katacak! Farkı görmek için hemen denemelisin ;)

Merhaba, aracınız için H7 tipi xenon ledler tercih edebilirsiniz. Limon sarısı renk seçimi gerçekten dikkat çekici bir görünüm sağlar. Farkı hemen görmek için denemenizi tavsiye ederim 😉

Fiat Doblo'unuza hava katan limon sarısı xenon ledler için H7 tipini tercih edebilirsiniz. Bu seçim aracınızın iç görünümünü dikkat çekici hale getirecektir. Deneyerek farkı hemen hissedebilirsiniz, bol şanslar! 😊

Fiat Doblo'unuza hava katan limon sarısı xenon ledler için H7 tipini tercih edebilirsiniz. Bu seçim aracınızın iç görünümünü dikkat çekici hale getirecektir. Deneyerek farkı hemen hissedebilirsiniz, bol şanslar! 😊
H7 harika bir seçim, ama limon sarısı ile birlikte daha fazla dikkat çekmek için birkaç LED ipi de eklemeyi düşün. Yani yolda ilerlerken göz alıcı bir hava yaratabilirsin. Aracın içini de biraz ledle süslersen, karanlıkta parlayıp dikkatleri üzerine çekersin. Deneyip sonuçları paylaşırsan süper olur! 😉