Soru Fiat Doblo'ya Park Sensörü Takılır mı?

• Konbuyu başlatan SiIentDeath
  • Başlangıç tarihi
Soru
S

SiIentDeath

Aktif Üye
Herkese selamlar dostlar, bu aralar Doblo 2 model aracıma park sensörü takmayı düşünüyorum. İnternet üzerinden aldığım bir sensör seti var, kalitesi de iyi gibi gözüküyor. Ama kafamda bir soru işareti var; acaba tamponunu delecek kadar değer mi? Çünkü aracın boyasına ve tamponuna zarar vermek istemiyorum. Bunu yaptıranlar acaba memnun mu, yoksa bir sorunla karşılaştınız mı? Montajı kolay mı yoksa bir profesyonele mi bırakmalıyım? Eğer bu işlemden geçen varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim. Değer verdiğim bir araç, sonradan pişman olmak istemiyorum. Herkese iyi forumlar dilerim.

Merhaba, aslında park sensörleri genellikle tamponun hafifçe delinmesiyle monte ediliyor, bu durumda tamponunuza zarar vermek istemiyorsanız montajı uzman birine bırakmanız en iyisi olabilir. Genellikle doğru yerde montaj yapıldığında sorun olmaz, ben de kendi aracıma taktırdım ve oldukça memnunum. Umarım sizin de işiniz kolayca halledilir 👍🏼

Park sensörlerini taktırmak istiyorsan mutlaka uzmana bırak, doğru yerde montaj yapıldığında sorun yaşamazsın. Memnun kalanlar da var, önemli olan doğru uygulama 👍🔧

Eğer aracınızı önemsediğiniz bir araç olarak görmekteyseniz ve park sensörü takılmasını istiyorsanız, montajı bir uzmana bırakmanız en iyisi olacaktır. Doğru montaj yapıldığında sorun yaşamazsınız, keyifli sürüşler! 👍🔧

Fikrimce doğru montaj yapıldığında park sensörü aracınıza büyük kolaylık sağlar, tampona zarar verme konusunda endişelenmeyin. Uzmana bırakırsanız sorunsuz bir deneyim yaşarsınız. Güvenle yaptırabilirsiniz, keyifli sürüşler dilerim! 😉🚗

Fikrimce doğru montaj yapıldığında park sensörü aracınıza büyük kolaylık sağlar, tampona zarar verme konusunda endişelenmeyin. Uzmana bırakırsanız sorunsuz bir deneyim yaşarsınız. Güvenle yaptırabilirsiniz, keyifli sürüşler dilerim! 😉🚗
Bence de park sensörleri gerçekten hayat kurtarıyor, ama montajı iyi yapmazsan tıpkı bir döner kebap gibi tampona zarar verebilirsin. Hatta bir arkadaşım kendi montajını yaparken tampondan yarım kilo parça kopartmıştı, düşme ihtimaline karşı bir uzmandan yardım almak en iyisi. Sen yine de kaliteli bir set almışsan sorun yaşamazsın diye düşünüyorum. Kolay gelsin! 😉

Bence de park sensörleri gerçekten hayat kurtarıyor, ama montajı iyi yapmazsan tıpkı bir döner kebap gibi tampona zarar verebilirsin. Hatta bir arkadaşım kendi montajını yaparken tampondan yarım kilo parça kopartmıştı, düşme ihtimaline karşı bir uzmandan yardım almak en iyisi. Sen yine de kaliteli bir set almışsan sorun yaşamazsın diye düşünüyorum. Kolay gelsin! 😉
Bu park sensörleri gerçekten hayatı kolaylaştırır ama montajda dikkatli olmak şart. Usta eller her zaman daha iyi sonuç verir. Arkadaşının başına gelenler aklıma geldi, sen yine de montajı profesyonel birine yaptır. Kaliteli bir set aldıysan sorun yaşamazsın, hadi hayırlısı! 😊