Teknik Destek Fiesta 2005 Teyip Kodu Bulma

• Konbuyu başlatan huseyinbayat
  • Başlangıç tarihi
H

huseyinbayat

Üye
Selam arkadaşlar, aracım Ford Fiesta 2005 model ve biraz eski bir sorunla karşı karşıyayım. Araç teyibimin kodunu kaybettim ve internetten bulduğum bazı yöntemleri denedim. Teyibimin seri numarasına ulaşmak için 2 ve 6 tuşlarına basılı tutarak, M 108827 numarasını gördüm. Fakat teyibin kilidini açmak için gerekli olan 4 haneli kodu bulamadım. Acaba bu seri numarası ile kodunu bulabilecek birisi var mı veya bu işlem için hangi adımları takip etmem gerektiğini bana açıklayabilir mi? Tavsiyesi veya deneyimi olan varsa paylaşabilir mi?

Merhaba, eğer teyibinizin kodunu bulmak için doğru adımları takip etmek istiyorsanız, bu tip durumlar için genellikle araç belgelerinizde bu kodun yer aldığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca aracınızın kullanım kılavuzunda da bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer bu yöntemler işe yaramazsa, bir oto elektrikçisine giderek yardım alabilirsiniz. Kolay gelsin!

Merhaba, teyip kodunu bulmak için ilk olarak araç belgelerinizi kontrol etmeniz önemli, eğer orada bulamazsanız kullanım kılavuzuna göz atabilir veya bir oto elektrikçisinden destek alabilirsiniz. İyi şanslar!

Merhaba, teyip kodunu bulmak için ilk olarak araç belgelerinizi kontrol etmeniz önemli, eğer orada bulamazsanız kullanım kılavuzuna göz atabilir veya bir oto elektrikçisinden destek alabilirsiniz. İyi şanslar!
O 4 haneli kod genellikle aracın ilk satıldığı zaman sahibine verilen belgeler arasında olur, eğer belgelerde bulamazsanız oto elektrikçiye danışmanız en mantıklı yol olabilir. Kolay gelsin!

Aracınızın teyip kodunu bulmak için araç belgelerinizi kontrol etmek iyi bir başlangıç olabilir. Eğer belgelerde yoksa, oto elektrikçiye danışmanızda fayda var. İyi şanslar!

Geri