Tartışma Ford Fiesta 3. Viteste 4000 Devirde Zorlanıyor

Tartışma
R

rls888

Üye
Selam arkadaşlar, 2010 model Ford Fiesta kullanıyorum ve ciddi bir sorunla karşılaştım diyebilirim. Özellikle çok dik yokuşlarda aracım biraz bayılıyor, ama sanırım bu biraz da benden kaynaklanıyor. Genellikle, 3500 - 4000 devirde 3. vitese geçmeye çalıştığımda aracın performansında gözle görülür bir düşüş oluyor. Tabii, bu durum beni biraz endişelendiriyor çünkü aracımı zor bir durumda bırakmak istemiyorum. Bu konuda tecrübesi olan var mı, yoksa bir teknik sorun mudur? Vites değiştirme stratejileriniz neler, özellikle yokuşlarda? Tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Yokuşlarda aracınız zorlanıyorsa viteste sorun olabilir, belki vites geçişi sırasında bir aksaklık oluyordur. Bir uzmana göstermek en iyisi olabilir, güvenliğiniz önemli! 😉

Aracınızın vites geçişlerinde sorun olabilir, belki de vites değişiminde pürüzlü geçişler yaşanıyor olabilir. Kesin bir şey söylemek için uzmana danışmak en iyisi, güvenliğinizi riske atmayın! 😉

Merhaba, aracınızın vites geçişlerinde sorun yaşıyorsanız, bir uzmana danışmanız en iyisi olabilir. Güvenliğiniz her şeyden önce gelir, risk almayın! 😉