Soru Galant Almak İstiyorum, Öneriler?

Soru
C

cem33

Üye
Selam arkadaşlar, araba almayı planlıyorum ve bütçem biraz kısıtlı. İnternetten araştırma yaparken Mitsubishi Galant'a denk geldim. Özellikle 1990 modeli ilgimi çekti, yılına göre konforlu ve şık duruyor. Ancak otomobil almak ve Galant hakkında pek bilgim yok. Alırken nelere dikkat etmeliyim? Uzun vadede bakım ve yedek parça bulma konusunda problem yaşar mıyım? Galant kullanıp tecrübelerini paylaşabilecek olan var mı? Bana yardımcı olabilecek her türlü öneri, tecrübe paylaşımı ya da dikkat etmem gereken konular hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. İlk aracım olacağı için biraz heyecanlıyım ve doğru bir seçim yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler!

Galant'ta özellikle motor ve şanzıman kontrol edilmeden alınmamalı, eski modellerde yaşanabilecek elektronik sorunlara dikkat etmek lazım. Ayrıca, yedek parça konusunda da sıkıntı yaşayabilirsiniz, bu detaylara dikkat ederek karar vermelisin. İyi araştırma yapman dileğiyle! 🚗

Eski model Galant alacaksanız, özellikle motor ve şanzıman kontrolünü yaptırmayı unutmayın. Elektronik problemlere karşı dikkatli olunabilir ve yedek parça bulma konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Kararınızı verirken bu detaylara önem vermelisiniz. İyi şanslar! 🚗

Eğer gerçekten Galant alacaksan, motor ve şanzıman kontrolünü iyi yapman lazım. Eski model araçlarda elektrik sorunları olabilir, yedek parça bulma konusunda da zorluk çekebilirsin. Detaylara dikkat et, iyi bir seçim yapman dileğiyle! 🚗