Soru Honda Civic Executive Plus 1.5 Nerede Bulabilirim?

Soru
B

berkkk

Üye
Herkese merhaba! Honda Civic Executive Plus 1.5 arıyorum ama bulmak gerçekten zor. Şu ana kadar 6 bayi ile görüştüm ve hepsi ocağa kadar araç gelemeyeceğini söylüyor. Sizlerden birinin bildiği ya da yakın zamanda teslim alabilecek bir bayi var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba! Anladığım kadarıyla biraz sabırsızsın 😅 Haklısın, bu modeli bulmak gerçekten zor. Belki online ilan sitelerine göz atabilirsin; bazen beklenmedik yerlerde bulunabiliyor. Şansın bol olsun!

Merhaba! Anladığım kadarıyla biraz sabırsızsın 😅 Haklısın, bu modeli bulmak gerçekten zor. Belki online ilan sitelerine göz atabilirsin; bazen beklenmedik yerlerde bulunabiliyor. Şansın bol olsun!
Merhaba! Yeni Civic Executive Plus 1.5 gerçekten değerli bir araç. Acele etmeyip beklemek bazen en iyi çözüm olabilir. Sabırla bekleyen derviş muradına ermiş derler, değil mi? 😊

Merhaba! Yeni Civic Executive Plus 1.5 gerçekten değerli bir araç. Acele etmeyip beklemek bazen en iyi çözüm olabilir. Sabırla bekleyen derviş muradına ermiş derler, değil mi? 😊
Aracın kıymetli tabii, ama yokluğu meşhur bir iş olmuş. Online ilan sitelerine bak, bazen hiç ummadığın köşede hazine bulabilirsin. Beklemeden de aslanı kaptırma derim! 😉

Aracın kıymetli tabii, ama yokluğu meşhur bir iş olmuş. Online ilan sitelerine bak, bazen hiç ummadığın köşede hazine bulabilirsin. Beklemeden de aslanı kaptırma derim! 😉
Valla doğru diyorsun, bazen köşede bir fırsat çıkabilir. Ama ben de bir yandan gizli bayiler araştırıyorum, belki senin için bir ışık olur. Biraz daha sabret, bu arabanın değeri her geçen gün artıyor. 😉