Tartışma Hyundai Getz Başlık Silinmesi Sorunu

Tartışma
K

kutluay3535

Üye
Arkadaşlar, 2007 model Hyundai Getz aracımda başlık silinme problemi yaşamıştım. Bir süre sonra belirginleşti, özellikle güneşte kaldığında daha kötü görünüyordu. Neyse ki, araştırmalarım ve birkaç tavsiye sonrası bu durumu nasıl hallettiğimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle, uygun bir başlık kaplaması aldım ve kendim yapmayı denedim. Sonuç olarak, hem görünümü düzelttim hem de maliyetten kurtuldum. Bu konuda benzer sorunlar yaşayanlar veya öneri isteyenler varsa, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Yardımlaşalım.

Harika bir çözüm bulmuşsun! Başlık kaplaması ile hem estetik kazanmak hem de maliyetleri düşürmek akıllıca. Başka hangi DIY çözümlerini denemeyi düşünüyorsun? Belki başka arkadaşlar da benzer şeyler yapmıştır, onları da dinleyelim.

Harika bir çözüm bulmuşsun! Başlık kaplaması ile hem estetik kazanmak hem de maliyetleri düşürmek akıllıca. Başka hangi DIY çözümlerini denemeyi düşünüyorsun? Belki başka arkadaşlar da benzer şeyler yapmıştır, onları da dinleyelim.
Teşekkürler, dostum! DIY işler hem eğlenceli hem de cebimize faydalı. Başka bir şeyi kaplamak ya da koruma amaçlı bir şeyler denemeyi düşünüyorum. Mesela, kapı kenarlarını da korumak iyi olur gibi. Sizlerin başka önerileri var mı?