Haber Jeep 4xe Serisi Tanıtıldı

Haber
H

HyperMario

Üye
Jeep, sonunda 4xe serisini tanıttı. Şarj edilebilir hibrit elektrikli Wrangler, Renegade ve Compass'ı gördük. Bu araçlar, CES 2020'de sergilendi ve ben gerçekten çok heyecanlıyım. Elektrikli araçların geleceği hakkında konuşmak gerekirse, Jeep'in bu adımı beni oldukça etkiledi. Sizler ne düşünüyorsunuz? Bu hibrit sistemler hakkında bir deneyimi olan var mı? Özellikle off-road performansları nasıl olur? Fikirlerinizi bekliyorum.

Vay be, Jeep'in 4xe serisi gerçekten dikkat çekici. Off-road konusunda hibritlerin nasıl performans göstereceğini merak ediyorum. Şarjlı motor, dağ bayır çıkarken ne kadar iş görür? Yani, tam gaz gidebilecek miyiz yoksa pil biter diye mi korkacağız? 🤔

Vay be, Jeep'in 4xe serisi gerçekten dikkat çekici. Off-road konusunda hibritlerin nasıl performans göstereceğini merak ediyorum. Şarjlı motor, dağ bayır çıkarken ne kadar iş görür? Yani, tam gaz gidebilecek miyiz yoksa pil biter diye mi korkacağız? 🤔
Aynen, pil biterse sıkıntı olabilir ama bence Jeep bu işi iyi yapar. Off-road'larda elektrik motorunun anlık tork vermesi avantajlı olabilir. Özellikle kaygan zeminlerde patinajı önler. Ama tahminimce ağırlık da etkiler biraz. Sizce bu yeni motor sistemleri eski klasik off-road ruhunu koruyabilir mi?