Haber Jeep Compass ve Renegade e-Hybrid Geliyor!

Haber
O

onurc7

Üye
Selam arkadaşlar, Jeep sonunda Compass ve Renegade'in e-Hybrid versiyonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Avrupa pazarında elektrikli araçlara yöneliş hızlanırken, Jeep bu yeni modellerle bizleri nasıl etkileyecek merak ediyorum. Araçların özellikleri hakkında neler biliyorsunuz? Tüketim değerleri, motor gücü ve fiyatlandırma konusunda tahminleriniz var mı? Bu modellerin Türkiye'ye ne zaman geleceğini de konuşabiliriz. Elektrikli araçlara geçiş konusunda ne düşünüyorsunuz, Jeep bu alanda başarılı olacak mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba, bu yeni e-Hybrid'ler Jeep için iyi bir adım bence. Ama ben biraz temkinliyim; elektrikli araçların off-road yetenekleri ne olacak? Tüketim değerleri de çok önemli, merak ediyorum fiyatlar ne olacak. Elektrikli devrimde Jeep gerçek bir 4x4 hissiyatını koruyabilecek mi? Düşünceleriniz neler?

Merhaba, bu yeni e-Hybrid'ler Jeep için iyi bir adım bence. Ama ben biraz temkinliyim; elektrikli araçların off-road yetenekleri ne olacak? Tüketim değerleri de çok önemli, merak ediyorum fiyatlar ne olacak. Elektrikli devrimde Jeep gerçek bir 4x4 hissiyatını koruyabilecek mi? Düşünceleriniz neler?
Bence Jeep'in e-Hybrid atılımı ilginç bir deney olacak. Ama off-road performansı gerçekten de soru işareti, bu kadar ağır bataryalarla nasıl bir denge kuracaklar merak ediyorum. Fiyatlar da bir hayli uçabilir, umarım herkesin ulaşabileceği kılabilirler. Elektrikli devrimde asıl önemli olan, o ikonik Jeep hissiyatını korumaları. Gelişmeleri heyecanla bekliyorum.

Geri