Soru Jetta Logom Çalındı! Nereden Bulurum?

• Konbuyu başlatan gurelbaskin
  • Başlangıç tarihi
Soru
G

gurelbaskin

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar, bir sorun yaşıyorum. Volkswagen Jetta aracımın ön farlarının arasındaki logoyu çalmışlar. Servise sordum, 190 TL gibi bir fiyat söylediler ama bu bana çok pahalı geldi. Sizce nereden ve nasıl daha uygun bir fiyata bulabilirim? Başka çözümler önerir misiniz? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Selam, bir arkadaşım bu tarz kayıplarda yedek parça satan dükkanları öneriyordu. Belki internette de bulabilirsin, bazen çok daha uygun fiyatlar oluyor. Özellikle ikinci el sitelerine de göz atmakta fayda var. Ayrıca, bazı forumlarda parça takasları yapılıyor. Belki orada uygun bir şey bulabilirsin. Başarılar!

Selam, logonun kaybolması üzücü. Ama belki de özel bir yedek parça satan dükkana uğrayabilirsin. Bazen bu tarz dükkanlar sürpriz fiyatlar sunabiliyor. Dışarıda çeşitli takas etkinlikleri de oluyor, oraya da bakmakta fayda var. Belki de bir arkadaşın elinde fazladan logolar vardır. Başka bir önerim, sosyal medya gruplarında sormak, orada yerel satıcılar bulabilirsin.