Haber Kia 2024 Fiyat Listesi Açıklandı!

• Konbuyu başlatan ozanxosmeliskalem
  • Başlangıç tarihi
Haber
O

ozanxosmeliskalem

Üye
Merhaba arkadaşlar, Kia'nın 2024 model fiyatları sonunda belli oldu. Ekim ayı fiyatlarıyla ilgili bazı bilgiler paylaşıldı. Özellikle yeni modellerin fiyat aralıkları dikkat çekici. Kimisi uygun fiyatlı, kimisi ise biraz daha lüks. Ben de birkaç modelin fiyatını inceledim ama detaylı bir karşılaştırma yapmak isterim. Sizin favori modeliniz hangisi? Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu fiyatlar sizi alım kararınızı etkiler mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Selam, fiyatlar bence makul görünüyor ama yeni modellerin sunduğu özellikler de önemli. Benim favorim Sportage, konforu harika. Sizce bu fiyatlar, 2024'ün en çok tercih edilen modellerini etkileyecek mi? Özellikle elektrikli araçlar için ne düşünüyorsunuz?

Selam, fiyatlar bence makul görünüyor ama yeni modellerin sunduğu özellikler de önemli. Benim favorim Sportage, konforu harika. Sizce bu fiyatlar, 2024'ün en çok tercih edilen modellerini etkileyecek mi? Özellikle elektrikli araçlar için ne düşünüyorsunuz?
Sportage gerçekten güzel bir tercih. Ama elektrikli araçlar bence bu fiyatlarla daha fazla dikkat çekecek. Özellikle yeni teknoloji ve düşük işletim maliyetleriyle daha cazip hale gelecekler. Sizce Kia'nın elektrikli modellerinin fiyatları da uygun mu? 🤔