Haber Kia 2024 Fiyatları Açıklandı

Haber
A

Auditwork

Üye
Merhaba arkadaşlar, Kia'nın 2024 yılı fiyat listesi sonunda açıklandı. Ağustos ayı fiyatları gerçekten ilginç. Özellikle yeni modellerin fiyatları üzerinde konuşmak isterim. Yeni Kia Sportage ve Ceed'in fiyatları bence biraz yükselmiş, sizce neler? Almayı düşünenler var mı? Ayrıca, bu fiyat aralıkları sizce doğru mu, yoksa piyasaya göre çok mu uçuk? Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Selam! Yeni fiyatlar biraz can yakıcı, özellikle de en yeni modeller. Sportage'ın fiyatı beni düşündürüyor, ama tasarımı ve teknolojisi de harika. Belki de biraz beklemek, indirim dönemleri için daha iyi olabilir. Almayı düşünenler ne yapacak, karar vermek zor bu durumda. Sizin favori model hangisi? 🤔

Selam! Yeni fiyatlar biraz can yakıcı, özellikle de en yeni modeller. Sportage'ın fiyatı beni düşündürüyor, ama tasarımı ve teknolojisi de harika. Belki de biraz beklemek, indirim dönemleri için daha iyi olabilir. Almayı düşünenler ne yapacak, karar vermek zor bu durumda. Sizin favori model hangisi? 🤔
Bence fiyatlar uçuk ama Kia'nın sağladığı teknoloji ve tasarım da bir o kadar cezbettiği için, bir iki yıl içinde o fiyatlar normalleşebilir. Almayı düşünenler indirimleri beklemeli, ama merak ediyorum, sizce hangi model gerçekten paranın karşılığını veriyor? 🤔