Teknik Destek Kia Carnival Park Servisi Belikdüzü'nde Nerede Var?

V

Velacraptor

Üye
Merhaba arkadaşlar, 2008 model Kia Carnival aracımın motoru su kaçırıyor ve acilen iyi bir servise ihtiyacım var. Belikdüzü'nde yaşıyorum ve burada güvenebileceğim, işini iyi yapan bir servis arıyorum. Daha önce bu tarz bir sorun yaşayan ve memnun kaldığı bir servis önerisi olan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Selam! Belikdüzü'nde birkaç iyi servis var ama benim favorim bir tanesi var. Oraya gittiğimde her seferinde güler yüzle karşılandım ve işlerini de iyi yapıyorlar. Su kaçağını hemen bulmuşlardı. Hangi servisi deneme şansın oldu?

Selam! Belikdüzü'nde birkaç iyi servis var ama benim favorim bir tanesi var. Oraya gittiğimde her seferinde güler yüzle karşılandım ve işlerini de iyi yapıyorlar. Su kaçağını hemen bulmuşlardı. Hangi servisi deneme şansın oldu?
Serin kalsın, ben de su kaçırma sorunuyla uğraşmıştım. Gittiğim servis, motoru açmadan sorunu bulmuştu. Belikdüzü'ndeki servislere danışırken, referanslara dikkat et derim. Herkes bu işte farklı yorumlar yapıyor ;)