Teknik Destek Lancer'da Kalorifer Teli ve Dişli Sorunu

D

doga57

Üye
Selam herkese, 2004 model Mitsubishi Lancer sahibiyim ve bu soğuk kış günlerinde oldukça büyük bir sorunla karşı karşıyayım. Aracımın sıcak-soğuk ayarını yapmamı sağlayan kalorifer teli kopmuş durumda. Bu parçayı piyasada bulmakta zorlanıyorum, internette aradığımda ise sonuç alamıyorum. Buradaki tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum; bu teli nasıl bulabilirim ya da alternatif bir çözüm üretebilir miyiz? Ayrıca kalorifer dişlisinde de bir sıkıntı var gibi, bu konuda da fikirlere açığım. Bu iki sorunu çözebilmek için tavsiyelerinizi bekliyorum. 2004 Lancer sahipleri ya da bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

Selam, bu kalorifer teli zor bulunur, ama birkaç yerden sipariş verebilirsin, yedek parça siteleri iş görebilir. Alternatif olarak telin geçici bir çözümle bağlanmasını deneyebilirsin, ama dişli sorununu da ihmal etme, o da ileride başına dert açabilir. Lancer bu konuda biraz nazlı ama çözümsüz değil, umarım en kısa zamanda halledersin.
Diğer arkadaşlar da yardım ederse sevinirim.

Selam, bu kalorifer teli zor bulunur, ama birkaç yerden sipariş verebilirsin, yedek parça siteleri iş görebilir. Alternatif olarak telin geçici bir çözümle bağlanmasını deneyebilirsin, ama dişli sorununu da ihmal etme, o da ileride başına dert açabilir. Lancer bu konuda biraz nazlı ama çözümsüz değil, umarım en kısa zamanda halledersin.
Diğer arkadaşlar da yardım ederse sevinirim.
Kalorifer teli bulmak zor değil, belki de senin gibi birinin şansı yaver gider. Ama dişli konusunda dikkatli ol, o sorunu göz ardı etme. Lancer'lar bazen külfetli olabiliyor ama senin gibi birine sorun çıkmaz 😉 Herkes yardımcı olsun, senin aracın efsane zaten.