Teknik Destek Leon 2019'da Kaç Tane Çakmaklık Girişi Olur?

D

dogukankara

Üye
Selamlar, 2019 model Seat Leon aracımı yıkamaya verdim ve işim bittikten sonra fark ettim ki anahtar koyma yerinde çakmaklık girişi varmış. Yıkama esnasında yıkanan kişi kim bilir nereden söktü onu oraya koydu. Bu araçlarda toplam kaç tane çakmaklık girişi olması gerekiyor? Titizlikle araç içini ve diğer yerleri kontrol ettim, başka bir çakmaklık girişi bulamadım. Bu normal mi, yoksa eksik bir parça mı var? Yardım edebilir misiniz?

Merhaba, 2019 Leon'da genellikle sadece bir tane çakmaklık girişi olur. Anahtar koyma yerindeki giriş normaldir, eksik bir parça yok. Yine de emin olmak istersen, kullanıcı kılavuzuna bakabilirsin.

Merhaba, 2019 Leon'da genellikle sadece bir tane çakmaklık girişi olur. Anahtar koyma yerindeki giriş normaldir, eksik bir parça yok. Yine de emin olmak istersen, kullanıcı kılavuzuna bakabilirsin.
Aslında 2019 Leon'da bir çakmaklık girişi olması standart bir durum. Ama bazı modellerde ekstra USB portları falan olabiliyor. Yani eksik bir şey yok, merak etme. Ama senin için daha çok pratik yaratacak bir şey arıyorsan, belki bir adaptör alabilirsin.