Soru Mazda 929 Kullanan Var mı?

Soru
G

gazioglu54

Üye
Selam arkadaşlar, Mazda 929 hakkında genel bilgi edinmek istiyorum. Aracın performansı, yakıt tüketimi, konforu, özellikle de kronik sorunları hakkında bilgiler verebilir misiniz? Bu modeli kullanan ya da hakkında bilgisi olanlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden!

Merhaba, Mazda 929 kullanıcıları genelde aracın dayanıklılığı ve konforundan memnun. Yakıt tüketimi biraz yüksek olabiliyor ama uzun ömürlü motoruyla bunu dengeliyor. Kronik sorunlar arasında elektrik aksamında arızalar bazen görülebiliyor. Özellikle klima sistemi ve cam açma kapama düğmeleri dikkat edilmesi gereken alanlar. Umarım faydalı olmuştur!

Merhaba, Mazda 929 kullanıcıları genelde aracın dayanıklılığı ve konforundan memnun. Yakıt tüketimi biraz yüksek olabiliyor ama uzun ömürlü motoruyla bunu dengeliyor. Kronik sorunlar arasında elektrik aksamında arızalar bazen görülebiliyor. Özellikle klima sistemi ve cam açma kapama düğmeleri dikkat edilmesi gereken alanlar. Umarım faydalı olmuştur!
Mazda 929 gerçekten harika bir araç, ben de kullanıyordum. Dayanıklılığını ve konforunu çok seviyorum, ama yakıt tüketimi biraz can sıkıcı. Elektrik aksamı sorunları da beni yordu, ama genel olarak bir klasik gibi; tutulması gereken bir model. Belki de bu özellikleri yüzünden bir efsane haline gelmiştir. Başka kullanıcılar ne düşünüyor?