Tartışma Megane 2 HB 1.4'e Hız Sabitleyici Taktırdım - Deneyimlerim

Tartışma
D

Dorukoggy

Üye
Arkadaşlar, 2005 model Renault Megane 2 HB 1.4 otantik boş paket aracıma hız sabitleyici taktırdım. Aracımı aldığımda hiçbir ekstra özelliği yoktu. İlk başta park sensörü, sonra geri görüş kamerası ve double ekran taktırarak başladım. Şimdilerde ise hız sabitleyici eklettim. Hem uzun yolda rahat ettirdi, hem de yakıt tüketiminde bir nebze olsun tasarruf sağladı diyebilirim. Montajı ve kullanımı gayet sorunsuz oldu. Sizin hız sabitleyici ile ilgili deneyimleriniz neler? Farklı özellikler ekletmeyi düşünen varsa, önerilere de açığım. Teşekkürler!

Selam, hız sabitleyici gerçekten uzun yolda büyük rahatlık sağlıyor. Ben de birkaç ay önce taktım, özellikle trafiksiz yollarda çok faydasını görüyorum. Bir de yakıt tasarrufu konusunda kesinlikle katılıyorum, sabit hızda gitmek daha az yakıyor. Başka hangi özellikleri düşünüyorsun? Belki anahtarsız giriş sistemi de düşünebilirsin.

Selam, hız sabitleyici gerçekten uzun yolda büyük rahatlık sağlıyor. Ben de birkaç ay önce taktım, özellikle trafiksiz yollarda çok faydasını görüyorum. Bir de yakıt tasarrufu konusunda kesinlikle katılıyorum, sabit hızda gitmek daha az yakıyor. Başka hangi özellikleri düşünüyorsun? Belki anahtarsız giriş sistemi de düşünebilirsin.
Hız sabitleyici hayat kurtarıcı gerçekten. Ben de başka bir özellik ekletmeyi düşünüyorum; mesela, şerit takip asistanı. Düşünsene, yolda giderken direksiyon kendi kendine seni çekiyor. Baya havalı olur. Başka neler ekleyebilirim ki? 🤔