Teknik Destek Megane1 Radyatör Hava Alma

• Konbuyu başlatan ozhanakcay28
  • Başlangıç tarihi
O

ozhanakcay28

Aktif Üye
Herkese merhaba, 2001 model Renault Megane1 1.6 16 valf sahibiyim. Yaşadığım bazı sorunlar nedeniyle radyatör hava alma işlemi yapmam gerekiyor ancak bu işlemi nasıl yapacağım konusunda pek bir fikrim yok. İnternet üzerinde birkaç kaynak buldum ama videolu veya fotoğraflı detaylı bir açıklama yapabilecek birini bulamadım. Bana bu işlemi tarif edebilecek, hatta mümkünse fotoğraf veya video ile destekleyecek biri var mı? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Merhaba, radyatör hava alma işlemi genellikle basit bir işlem olsa da detaylar önemli olabilir. Eğer net bir şekilde yapamayacak kadar emin değilsen, ustaya yaptırman en doğrusu olabilir. Dikkatli olmak lazım çünkü radyatöre zarar vermek istemezsin ;)

Radyatör hava alma işlemi önemli, yanlış yapmak sorun çıkarabilir. Eğer emin değilsen bir ustayla görüşmek en doğrusu olabilir, radyatöre zarar vermemek için dikkatli olmak önemli 😉

Merhaba, radyatör hava alma işlemi gerçekten önemli, yanlış yapmak sorun yaratabilir. Eğer hala nasıl yapılacağını bilmiyorsan, bir ustayla görüşerek bu işlemi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Radyatöre zarar vermemek için dikkatli olmak büyük önem taşır. İyi şanslar! 😉

Geri