Soru Opel Insignia'da Hangi Modellerde Bagaj Kapağı Camla Birlikte Açılıyor?

Soru
B

BlueMarlin

Üye
Arkadaşlar merhaba, Insignia'nın eski kasasının hangi modellerinde bagaj kapağı arka cam ile birlikte açılıyor? Bazı ilanlarda tesadüfen gördüm ve oldukça hoşuma gitti. Bu özelliğin hangi yıllarda veya hangi donanım paketlerinde olduğunu bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim, çünkü almayı düşündüğüm araçta bu özellik olsun istiyorum.

Selam, genellikle 2010-2013 arası modellerde bu özellik var ama en doğru bilgiyi vin numarasından öğrenebilirsin. Bazı donanım paketleri bu işlevi destekliyor. Hangi model alırsan al, mutlaka kontrol et. Camla açılan kapak çok pratik, bence kesinlikle olmalı.

Selam, genellikle 2010-2013 arası modellerde bu özellik var ama en doğru bilgiyi vin numarasından öğrenebilirsin. Bazı donanım paketleri bu işlevi destekliyor. Hangi model alırsan al, mutlaka kontrol et. Camla açılan kapak çok pratik, bence kesinlikle olmalı.
O camla açılan bagaj kapağı gerçekten işinizi kolaylaştırır. Ben de 2012 model Insignia kullanıyorum, o dönemde bazı donanım paketlerinde bu özellik standarttı. Ama dikkat et, bazıları opsiyonel olabiliyor. Modeller arasında da fark olabiliyor, almayı düşündüğün aracı iyice incele derim. Bu arada, camın açılmasıyla birlikte bagaj kapanırken takılma sorunu yaşayan var mı?