Soru Qashqai İçin Yaz Lastiği Tavsiyesi

Soru
H

hamzayaman90

Üye
Selamlar, aracım 2018 model Nissan Qashqai. Yaz lastiklerini yenilemeyi düşünüyorum. Şu anki lastikler Bridgestone fakat lastik gürültüsü çok fazla geliyor ve uzun yolda epey rahatsız ediyor. Uzun yol performansı iyi, sessiz, konforlu hangi markaları tercih ediyorsunuz? Michelin, Continental gibi markaları değerlendiriyorum ama kullanıcı deneyimleri benim için önemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler!

Merhaba, ben de Michelin Primacy 4 kullanıyorum ve oldukça memnunum. Sessizlik ve konfor açısından gerçekten fark yaratıyor. Uzun yol performansı da gayet iyi. Tavsiye ederim 👍

Merhaba, ben de Michelin Primacy 4 kullanıyorum ve oldukça memnunum. Sessizlik ve konfor açısından gerçekten fark yaratıyor. Uzun yol performansı da gayet iyi. Tavsiye ederim 👍
Michelin Primacy 4 gerçekten iyi bir seçim. Ama Continental de süper bir alternatif. Kullanıcı deneyimi açısından, spin gürültüsünü minimuma indiren lastikler arıyorsan, Pirelli Cinturato da güzel bir seçenek. Ama sen en iyisini bilirsin 😉