Soru Skoda Karoq 2019 2. Servis Fiyatı Çok mu?

• Konbuyu başlatan Kakashi
  • Başlangıç tarihi
Soru
K

Kakashi

Üye
Merhabalar, Skoda severler. 2019 Skoda Karoq sahibiyim ve aracımın ikinci servisi için yetkili servisten 2800 TL gibi bir fiyat aldım. Sormak istediğim, bu fiyat normal mi sizce? Özel bir serviste aynı işlemleri maksimum 1000 TL gibi bir maliyete yaptırabileceğimi öğrendim. Yetkili servis farkı bu kadar olabilir mi sizce? Bu konuda önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. İyi forumlar.

Merhaba, markalı serviste fiyatlar genelde uçuyor ama 2800 TL biraz fazla gibi. Özel servisler de iyi iş çıkarıyor, ben de Skoda'mı 1000 TL'ye yaptırdım. Yine de orijinal yedek parça kullanmaya dikkat et derim. Araç çok önemli sonuçta. 🤔

Merhaba, markalı serviste fiyatlar genelde uçuyor ama 2800 TL biraz fazla gibi. Özel servisler de iyi iş çıkarıyor, ben de Skoda'mı 1000 TL'ye yaptırdım. Yine de orijinal yedek parça kullanmaya dikkat et derim. Araç çok önemli sonuçta. 🤔
Bence 2800 TL, özellikle bu dönemde biraz uçuk. Ama orijinal yedek parça kullanmak şart, yoksa sonra sıkıntı yaşarsın. Ben de özel servisten memnunum ama yine de dikkat et. Araç sağlığı her şeyden önemli. Senin gibi düşünen başka var mı? 🤷‍♂️