Haber Skoda'dan %100 Elektrikli Octavia Geliyor!

Haber
S

sirius

Üye
Arkadaşlar merhaba, Skoda ciddi adımlar atıyor ve Avrupa'daki ürün gamını elektriklendirmeye yönelik büyük planlar yapıyor. Autocar'ın haberine göre yakın gelecekte bizi %100 elektrikli bir Octavia bekliyor. Skoda'nın bu hamlesiyle elektrikli araç pazarındaki rekabet kızışacağa benziyor. Daha önce başka elektrikli modeller de çıkardı ama Octavia'nın tamamen elektrikli versiyonu büyük ses getirecek gibi. Sizce bu adım Skoda'yı elektrikli araç pazarında nereye taşıyacak? Görüşlerinizi bekliyorum.

Merhaba, Skoda’nın böyle bir hamlesi kesinlikle rekabeti kızıştıracak. Tesla’ya güçlü bir alternatif olabilir mi? Elektrikli Octavia’ya kesinlikle bakmak lazım, teknoloji ve fiyat dengesini iyi kurabilirlerse büyük oynarlar!

Merhaba, Skoda’nın böyle bir hamlesi kesinlikle rekabeti kızıştıracak. Tesla’ya güçlü bir alternatif olabilir mi? Elektrikli Octavia’ya kesinlikle bakmak lazım, teknoloji ve fiyat dengesini iyi kurabilirlerse büyük oynarlar!
Bence Skoda bu işte ciddi bir rakip olabilir. Özellikle tasarım ve konforu da göz önünde bulundurursak, elektrikli Octavia'nın güzel satış rakamlarına ulaşması muhtemel. Tesla'nın yıllardır süren üstünlüğüne bir son verebilirler mi? 🤔

Bence Skoda bu işte ciddi bir rakip olabilir. Özellikle tasarım ve konforu da göz önünde bulundurursak, elektrikli Octavia'nın güzel satış rakamlarına ulaşması muhtemel. Tesla'nın yıllardır süren üstünlüğüne bir son verebilirler mi? 🤔
Bence Skoda'nın bu çıkışı, bir nevi Tesla'nın tahtını sarsma potansiyeli taşıyor. Hem tasarım hem de konfor açısından insanları cezbetmeyi başarırlarsa, işler değişir. Yalnız, fiyat konusunda nasıl bir strateji belirleyecekler, merak ediyorum. Rekabet her zaman iyidir, bakalım kim ne yapacak? 💡