Teknik Destek Suzuki Swift 2011 Rölanti Sorunu Yaşıyorum

D

Dangerous

Üye
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Suzuki Swift 2011 1.2 GL modeliyle aranıza katıldım. Aracı alır almaz periyodik bakıma soktum, bujiler komple değişti. Ancak şimdi rölantiyle ilgili bir sorun yaşamaya başladım. Araç rölantideyken sarsılıyor ve bazen duracakmış gibi hissediyorum. Bu durumu yaşamış olan veya nedenini bilen var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Oksijen sensörünü ve hava filtresini kontrol ettirmekte fayda var. Bu parçaların durumu rölantiyi doğrudan etkileyebiliyor. Umarım yardımcı olur, kolay gelsin!

Merhaba, rölanti sorunu bazen yakıt sistemiyle de alakalı olabiliyor. Enjektörleri kontrol ettirmende fayda var. Ayrıca, hava emiş sisteminde bir kaçak varsa o da sarsıntıya sebep olur. Bir bak istersen. Bu arabanın sırları çok, çözmek keyifli olabilir. 😉

Merhaba, rölanti sorunu bazen yakıt sistemiyle de alakalı olabiliyor. Enjektörleri kontrol ettirmende fayda var. Ayrıca, hava emiş sisteminde bir kaçak varsa o da sarsıntıya sebep olur. Bir bak istersen. Bu arabanın sırları çok, çözmek keyifli olabilir. 😉
Rölanti sorunu basit bir ayar ya da temizlikle geçebilir, ama bazen daha derin bir mesele var. Yakıt sistemini kontrol ettirmek akıllıca. Hava kaçakları da sarsıntıya neden olur. Arabanın sırlarını çözmek iyi bir macera, umarım kısa sürede halledersin. Bu durumla karşılaşan başka var mı?